Dom jak z bajki

Jeśli tylko trochę poszperamy w naszym już dość starym, ale przecież zawsze znajdującym rozwiązanie internecie, nasz dom może wyglądać jak z bajki. Bardzo ważne są akcesoria do domu, bo to właśnie dzięki nim możemy z całkiem zwykłego na pierwszy rzut oka wnętrza wyczarować inne po prostu jak z marzeń.

A może komoda w stylu glamour?

Co kupić i gdzie kupić, by były one ładne, gustowne w stylu, który nam się podoba i niezbyt drogo oczywiście? Zacznijmy więc może od białej komody, ale nie zwykłej komody, bo mebla z duszą w stylu glamour z głębokimi szufladami, na przykład do sypialni. Dom jak z bajki zagwarantowany.

Bardzo ważne oświetlenie

Nie możemy zapominać o oświetleniu, bo ono oprócz wszystkich mebli, stylu, ozdób ma bardzo istotne znaczenie. Musimy mieć światło główne, ale też dyskretne oświetlenie. Tradycyjna lampa nocna? Oczywiście niech będzie. Ale dziś w kwestii nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych mamy szalenie duży wybór.

Bieli ciąg dalszy – wybieramy krzesło do sypialni

W sypialni, bo o niej tu głównie mowa przyda się naszej właśnie zakupionej komodzie białe krzesło. Stylowe, nowoczesne modele krzeseł idealnie wkomponowują się w wiele stylizacji, jakie wybieramy do swoich domów. Bogactwo ich wzorów naprawdę potrafi zachwycić. Zwracajmy uwagę, by krzesło było wygodne, bo nie jest ono przecież tylko ozdobą w sypialni. Ma być meblem użytecznym i niekoniecznie tylko po to, by zawiesić na nim ubranie.

2 komentarze

  1. Właśnie takie białe krzesło by mi się przydało 🙂 koniecznie designerskie

  2. Duża biała komoda w sypialni i mnie już nic więcej nie potrzeba. No i oczywiście łóżko 😉

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*