Aranżujemy dom z kontrastem

Operowanie kontrastem podczas aranżacji domu to całkiem dobry pomysł. Takie stylizacje są pełne energii, którą możemy czerpać i czuć się bardzo dobrze w tak urządzonych pomieszczeniach. Możemy zacząć od białego regału, który jest przecież nieodzownym elementem każdego salonu. Kontrast w dodatkach to bardzo dobra myśl.

Jeśli biel, to może czerwień?

Nie każdemu podobają się kontrasty. Ale warto przejrzeć galerie zdjęć i docenić fakt, że biel niekoniecznie musi łączyć się tylko z klasyczną czernią, szarościami, beżami, ale na przykład czerwienią. Wystarczy parę krwisto czerwonych dodatków na białym regale, albo chociaż czerwone krzesło, by wnętrze zaczęło tętnić swoim własnym życiem.

Krok dalej oświetlenie

Warto wiedzieć, że kontrast jest bardzo w porządku w naszym mieszkaniu. Podobny efekt możemy uzyskać również dzięki dobrze zaaranżowanemu oświetleniu. Nie tylko w tym najbardziej typowym kolorze. Bawmy się kolorami, a energia sama do nas przyjdzie.

A może coś w designerskim stylu?

Dokładnie. Coraz częściej decydujemy się na oryginalne meble o nietuzinkowym wzornictwie, jak na przykład designerska komoda. Bardzo gustowna, bo również inna, a przede wszystkim mieszcząca sporo rzeczy. Głębokie szuflady to jej niezbity atut. Poza tym ten rodzaj komody możemy łączyć w naprawdę wielu stylizacjach, które wybieramy dla swoich mieszkań. Niska lub wyższa. Szersza lub węższa, ale najważniejsze, że nie jest zwykła.

2 komentarze

  1. Długo się zastanawiałem. Ale taki właśnie styl mi pasuje, a designerska komoda na pewno stanie u mnie w salonie.

  2. Kocham kontrasty w domu, a czerwone krzesło jest jak najbardziej okej 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*