Misz masz – różne krzesła przy jednym stole

krzesla

Jeśli należysz do osób odważnych w kwestiach aranżacji wnętrz, podpowiadamy pomysł na efektowny misz masz przy jednym stole. Nasza propozycja dotyczyć może jadalni lub kuchni. Zaczynamy od wyboru któregoś ze stołów z (http://lepukka.pl/marki/metaform/) drewna łączonego z innymi materiałami, a kolejno przechodzimy do zakupu krzeseł. Uwaga. Projekt misz masz zakłada każde inne.

Kolorowy zawrót głowy

Inny może być kształt, kolor oraz użyte materiały. Projekt misz masz jest efektowny, wzbudza pozytywne wrażenie, a w dodatku zapewnia oryginalną aranżację. Wybierz designerskie kolorowe (http://lepukka.pl/krzesla) krzesła, a sam zobaczysz, jak doskonały to pomysł. Możesz zdecydować się na wartościowych hiszpańskich, holenderskich, niemieckich i polskich producentów designerskich krzeseł.

A może krzesła inspirowane?

Jeśli pomysł z krzesłami „każde z innej parafii” jest dla Ciebie zbyt odważny, możesz zdecydować się na inny design, który stanowią krzesła inspirowane. Są to tanie krzesła DAW (http://www.design-store.pl/pl/p/Krzeslo-P018W-inspirowane-DAW/527) o bardzo ciekawym wzornictwie. To bardzo wygodne krzesła o ergonomicznym kształcie z podłokietnikami. Ich podstawa to tradycyjne drewniane nogi. Ale najważniejsze to fakt, że występują w bogatej gamie kolorystycznej: białe, czerwone, pomarańczowe, żółte, niebieskie, navy green, czarne i jasnożółte. Projekt misz masz możesz więc rozpocząć od różnych kolorów jednego fasonu krzeseł inspirowanych. Życzymy udanych, satysfakcjonujących i funkcjonalnych aranżacji.

2 komentarze

  1. Ciekawa propozycja. Muszę zerknąć dokładnie w czym rzecz 🙂

  2. Chyba zdecyduję się na te krzesła inspirowane.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*