Od pomysłów na aranżację domu głowa nie boli

Szukamy stylu, który najbardziej będzie dla nad odpowiedni. Jedni lubią otaczać się spokojnymi barwami coś w stylu glamour, inni wolą więcej kontrastów. Bywa różnie. Ale zarówno sama aranżacja wnętrz, jak i pomysły warte są zachodu. Gdzie ich szukać? Na wartościowych blogach, gdzie znawcy wypowiadają się, a my możemy dzięki ich wiedzy i doświadczeniu utwierdzić się na przykład w swoich przekonaniach. Albo po prostu zachłysnąć się nowym nieznanym.

Komoda zawsze na czasie

Furorę robią w nowoczesnych wnętrzach białe komody które idealnie pasują naprawdę do różnorodnych stylizacji. Taka komoda stanie we wnętrzu urządzonym w nowoczesnym stylu, ale również vintage, kolonialnym czy glamour. W zależności od całej reszty, jaką zaaranżujemy komoda może stanowić punkt centralny wokół, którego dopełnia się reszta.

I co dalej z aranżacją?

Idziemy krok dalej, bo na komodzie nasze pomysły przecież się nie kończą. Musimy mieć przecież nie tylko, gdzie zmieścić nasz dobytek, ale gdzie usiąść. Wygodny fotel to zawsze sprawdzający się mebel. Bez różnicy na to, czy mamy małe mieszkanie, czy też może posiadamy duży dom i salon, fotele to podstawa. Wybieramy takie, które dopełnią naszej kompozycji, ale przede wszystkim będzie nam w nich miło odpoczywać.

A jaki stolik?

Koniecznie biały stolik kawowy i gustowny, przy którym będzie nam przyjemnie posiedzieć dłuższą chwilkę. Szklany blat jak najbardziej, bo pasuje do większości aranżacji. Jeśli w domu są maluchy, przyda się stolik z zaokrąglonymi krawędziami.

2 komentarze

  1. Taki biały stolik kawowy owszem z wiadomych powodów polecam z zaokrąglonymi krawędziami. Jest ich spory wybór.

  2. No tak aranżacja wnętrz i pomysły to domena mojej żony. Ja tego nie ruszam, ale chwalę 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*