Stoły i stoliki oraz cała ta aranżacja

Dylemat jaki stół wybrać do salonu, jadalni to dylemat nas wszystkich. Wiadomo, że chodzi o wielkość, ale z tym jakoś sami sobie poradzimy. Gorzej z dylematem stylu. A może więc tak biały lakierowany stół, który nie tylko jest meblem funkcjonalnym, ale też bardzo przyjemnie prezentuj się w niemal każdym wnętrzu.

O białych aranżacjach słów kilka

Białe aranżacje poleca się nie tylko na gorące lato. W tym stylu, a może to być styl nowoczesny, skandynawski czy glamour urządzić można całe mieszkanie i to bez żadnej nudy. Od tego są wszelkie dodatki, którymi kontrastujemy monotonną stylizację. Dla mniejszych pomieszczeń biel powiększająca optycznie przestrzeń to po prostu strzał w dziesiątkę.

Stół do mniejszych przestrzeni

Na pewno musi być to biały stół rozkładany, bo po pierwsze jego barwa pomoże małemu wnętrzu, a po drugie szybko możemy stolik złożyć, gdy nie jest nam potrzebny. To stolik, na który warto zwrócić uwagę, aranżując małe pomieszczenia.

A teraz wybieramy stolik do salonu

Może być to oczywiście klasyczny stolik kawowy przeszklony lub nie. Ale odpowiedzią na te dylematy może okazać świetna propozycja, czyli designerski stolik do salonu. Efektowny, robiący wrażenie nie tylko na jego właścicielach, ale przede wszystkich na gościach. Nietuzinkowe wzornictwo, niebanalne pomysły podobają się i dlatego warto z nich korzystać, bo stanowią innowację w naszych często nieco przynudnawych mieszkaniach.

2 komentarze

  1. Lubię biel. Jak dla mnie biały lakierowany stół do jadalni to naprawdę super propozycja.

  2. Właśnie jestem na etapie poszukiwań takiego designerskiego stolika do salonu 😀

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


*